Uwaga!!!

Dzień 12 listopada 2018 jest ustawowo dniem wolnym od pracy.

Zakończenie roku klas III gimnazjum

W czwartek, 28 czerwca, miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas III gimnazjum. Uroczystość rozpoczęła się zaraz po lekcjach powitaniem pani dyrektor oraz przekazaniem sztandaru klasom drugim. Następnie trzecioklasiści otrzymali świadectwa ukończenia gimnazujm oraz dyplomy za udział w zawodach, konkursach i za działalność dodatkową. Wręczono również nagrodę burmistrza dla najlepszej uczennicy gimnazujm - Karoliny Sobierajskiej, która osiągnęła średnią 5,6. Na koniec części oficjalnej pani dyrektor wręczyła listy gratulacyjne oraz podziękowania dla rodziców. Po wyprowadzeniu sztandaru rozpoczęto część artystyczną, w której klasy trzecie w humorystyczny sposób dziękowały nauczycielom za naukę i wspólnie spędzony czas. Po wybitnych  recytacjach trzecioklasistów  przyszedł czas na klasy drugie, które pożegnały starszych kolegów specjalnie na tę okazję przygotowanymi piosenkami, w których każdy z gimnazjalistów mógł odnaleźć wers na swój temat oraz dyplomami za cechy, którymi się wyróżniali podczas trzech lat wspólnej nauki w gimnazjum. Uroczystość zakończyły, tradycyjne już, rzewne pożegnania, które w tym roku były wyjątkowo długie i intensywne. Z żalem żegnamy klasy trzecie i życzymy im powodzenia!